Imprezy firmowe
Organizując imprezy firmowe i wynajmując sale, budujemy pozytywną i twórczą atmosferę do spotkania biznesowego oraz wspólnej zabawy, okraszoną elegancją i przyprawioną nutą oryginalności.

 

Organizując imprezy firmowe i wynajmując sale, budujemy pozytywną i twórczą atmosferę do spotkania biznesowego oraz wspólnej zabawy, okraszoną elegancją i przyprawioną nutą oryginalności.

W nowoczesnej scenerii restauracji Stockholm lub eleganckiej w jednej z sal bankietowych Hotelu Scandic zorganizujemy dla Państwa:

  • spotkanie biznesowe,
  • wigilię firmową,
  • jubileusze i imprezy firmowe,

 

Wybór miejsca imprezy firmowej:

Sala restauracyjna Stockholm może pomieścić do 100 osób. Połączona z nią przestrzeń barowa zwiększa tę liczbę o dodatkowe 40 osób, co daje ogromne możliwości zorganizowania imprezy firmowej.
Układ stolików dostosujemy do przewidywanej liczby gości, w układzie na 2-8 osób. Pozwala nam to na dużą swobodę i dowolność w aranżacji przestrzeni.

Elegancko i nowocześnie urządzone wnętrza restauracji dostosowujemy do każdego charakteru eventu, uwzględniając miejsce na ewentualne atrakcje, jak: część taneczna, występy sceniczne, przemówienia, itp.

Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera do organizacji imprezy firmowej, możesz liczyć na nasze wsparcie i kreatywność.

Jesteśmy otwarci na realizację każdego pomysłu naszych Klientów, dlatego w Stockholm tak chętnie organizujemy różnego rodzaju występy artystyczne oraz inne formy atrakcji, zaaranżowane we własnym zakresie przez naszych Gości.

Zapewniamy:

  • profesjonalne nagłośnienie,
  • ekran,
  • projektor.

Wnętrza restauracji i baru są klimatyzowane, co zapewnia komfort wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Imprezy firmowe z indywidualnie dopasowanym menu
Dania przygotowywane są na bazie sezonowych, świeżych produktów, które pozyskujemy od lokalnych dostawców, takich jak: jak Maciejowy Sad czy też lokalne Sery Łomnickie.
Niepowtarzalne receptury przyrządzania regionalnych produktów decydują o oryginalnym charakterze proponowanych przez nas dań oraz ich nietuzinkowym smaku. Umożliwiamy przygotowanie menu degustacyjnego oraz zbudowanie całej koncepcji kulinarnej spotkania, wokół wybranego przez Państwa motywu przewodniego.
Na Państwa prośbę zrealizujemy spotkanie zgodnie z ideą wspólnego stołu.

Wspólny posiłek może być okazją do łączenia się. Dlatego ta właśnie opcja to idealny wybór, wszyscy rozkoszują się wyśmienitymi i energetyzującymi daniami podanymi na wspólnych płytach. Realizujemy usługi cateringowe poza restauracją Stockholm.

Oferujemy obsługę w języku polskim oraz angielskim.

Zarezerwuj teraz

FORMULARZ REZERWACYJNY

Zapraszamy Państwa do wypełniania formularza - to szybki i wygodny sposób dokonania rezerwacji

* pole obowiązkowe