Zorganizuj z nami konferencję lub szkolenie!
Do wyboru jest 10 sal, zlokalizowanych na dedykowanym piętrze konferencyjnym, a ich różna wielkość daje możliwość przygotowania kameralnego spotkania biznesowego, kilkunastoosobowego szkolenia czy dużego zjazdu branżowego. Nawet dla 300 osób!


ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNOŚĆ I OFERTĘ:

Kreatorzy lepszych spotkań

Zespół wyjątkowych doradców konferencyjnych

Scandic połączył siły z Hyper Island* i wspólnie opracowaliśmy profil doradcy konferencyjnego przyszłości. Nasi doradcy, korzystając z zestawu narzędzi, są w stanie budować spotkania idealnie dopasowane do ich celów, od optymalnego ustawienia sali, przez wybór formy posiłków, aż po odpowiednio dobrane narzędzia twórcze.
*Firma Hyper Island jest często określana jako “Cyfrowy Harvard” a CNN umieścił ją na liście “najbardziej interesujących szkół na świecie”.

Jedzenie, które ma cel

Wierzymy, że lepsze jedzenie udoskonala spotkania. Stworzyliśmy ofertę, dzięki której uczestnicy mogą się integrować, współpracować i łączyć.
Oferowane produkty zostały starannie dobrane. Obiecujemy smaczne, podnoszące poziom energii, naturalne i odpowiadające różnym upodobaniom smakowym warianty, uwzględniające też różne alergie pokarmowe. Oferujemy też elastyczne formy serwowania posiłków.

Przerwa kawowa

Ma swoją poranną i popołudniową odsłonę. To nasz już słynny bufet zawierający opcje słodkie, wytrwane przekąski i zdrowe smakołyki. Najważniejsze decyzje i kreatywne pomysły wymagają energii, a my potrafimy ją dostarczyć.

Magic Box – Myśl nieszablonowo

Znajdują się w nim podpowiedzi dla prowadzącego spotkanie jak przełamać lody, podnieść poziom energii wśród uczestników czy też podjąć ważną decyzję. Wypróbuj jedno z ćwiczeń lub poproś doradcę konferencyjnego o podpowiedź, które najlepiej pasuje do Twojej grupy.

Żłobek dla telefonów

Aby zapewnić maksymalną efektywność spotkania warto na starcie ustalić pewne zasady. Dlaczego nie pozostawić telefonów w żłobku, aby skupić się na spotkaniu bez żadnych zakłóceń?
Warto wiedzieć: żłobki wyprodukowane zostały przez niepełnosprawnych rzemieślników w Indiach, którym organizacje MESH oraz IM pomagają wrócić na rynek pracy.

Zrównoważone spotkania

Oprócz 100%-go zorientowania na sukces spotkań, jednym z ich wiodących elementów jest zrównoważony rozwój – od ekologicznych materiałów konferencyjnych, poprzez wodę, którą sami filtrujemy i podajemy w karafkach Scandic, aż po fakt, że na naszych przerwach kawowych serwujemy tylko kawę Fair Trade®

Plany sal konferencyjnych

1 Piętro

Kliknij na salę aby zobaczyć jej szczegółowy plan.

Lobby

Kliknij na salę aby zobaczyć jej szczegółowy plan.

Zapytaj o ofertę

Wyposażenie

Każda z naszych sal posiada:

  • dostęp do Wi-Fi,
  • doskonałe nagłośnienie,
  • klimatyzację,
  • rzutnik i ekran,
  • dostęp do naturalnego światła + możliwość zaciemnienia,
  • przybornik z materiałami biurowymi
  • flipchart
  • magic box
  • żłobek dla telefonów
JAK DO NAS TRAFIĆ

ul. Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław,

e-mail: wroclaw@scandichotels.com

tel.: 71 787 01 63